ZALETY NAJMU KRÓTKOTERMINOWYEGO

Apartamenty i mieszkania w Trójmieście są przeznaczone dla szerokiej gamy gości: turystów, w tym odwiedzających Trójmiasto weekendowo, gości biznesowych, a także przyjezdnych szukających zakwaterowania na okres 2-3 miesięcy, którym ciężko jest znaleźć zakwaterowanie w mieszkaniach przeznaczonych na wynajem długoterminowy. Umowy na długoterminowy wynajem z reguły trwają minimum 6 miesięcy. Wynajem krótkoterminowy to taki, którego okres wynosi do 6ciu miesięcy.

 

Zalety krótkoterminowego wynajmu apartamentów

 

Korzyściami przemawiającymi za wynajmem naszych apartamentów jest wygoda i elastyczność – brak potrzeby podpisywania umowy, większa przestrzeń do dyspozycji niż w przypadku pokoi hotelowych,  a także stosunkowo niższa cena (zwłaszcza w przypadku kilkunastodniowych pobytów) stanowiąca ułamek ceny hotelowej.

 

Zakwaterowanie w umeblowanych i wyposażonych apartamentach

 

Apartamenty firmy INTEGRO Nieruchomości są w pełni wyposażone we wszystko, co jest niezbędne podczas pobytu w Trójmieście. Mieszkania są również serwisowane, czyli wyposażone w świeżą pościel oraz ręczniki, a także są obsługiwane przez firmę porządkową w razie potrzeby. Wiele z naszych apartamentów posiada szerokopasmowe łącze internetowe, dzięki czemu są idealnym zakwaterowaniem dla klientów biznesowych.

 

Rezerwacja online, zniżki "last minute" i przy dłuższym pobycie.

 

Aby przejść do strony internetowej INTEGRO Nieruchomości, kliknij na panel z apartamentem. W naszym portalu można znaleźć system rezerwacji online umożliwiający natychmiastowe rezerwowanie apartamentów na okres krótkoterminowy. Ceny zakwaterowania są liczone za dobę, jednak kalkulator cen uwzględnia zniżki last minute oraz zniżki za dłuższy pobyt, co oznacza, że oferujemy najbardziej konkurencyjną cenę.

 

 

Zapytaj o wynajem krótkoterminowy

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:

WYSZUKIWARKA

Kategoria
Typ nieruchomości
Lokalizacja
Metraż
Cena

MENU

KURSY WALUTZobacz oferty nieruchomości w serwisie nportal.pl!

Zgodnie z nowymi przepisami UE musimy poinformować Użytkownika że nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies które są niezbędne do prawidłowego działania strony.