SZCZEGÓŁY OFERTY

Dom - Sprzedaż Nr oferty: IT01308

Lokalizacja: Kościerzyna
Ulica: Marii Skłodowskiej Curie
Metraż: 60,00 m2
Ilość pokoi: 0
Cena: 1 890 000 PLN
Cena za m2 31 500 PLN

Opis: Urokliwa nieruchomość w samym centrum miasta. Ulica Marii Skłodowskiej -Curie , to ulica przy, kt ...

Dane

Własność nieruchomości: Własność
Piętro / Pięter: 0 / 0
Rok budowy:
Balkon: Brak
Garaż: Brak
Ogrzewanie:
Stan:

 

OpisUrokliwa nieruchomość w samym centrum miasta.

Ulica Marii Skłodowskiej -Curie , to ulica przy, której znajdują się wszelkie sklepy branżowe, przystanek autobusowy a także ośrodek zdrowia.

Nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy dzięki czemu jest tu niczym niezakłócona cisza. Wejście na posesję jest zarówno od strony ul. Marii Skłodowskiej -Curie jak i od strony deptaka wyłączonego z ruchu samochodowego - ul. Rzemieślniczej. W okolicy znajdują się zarówno duże sklepy sieciowe takie jak NETTO, BIEDRONKA czy LIDL ale także osiedlowe sklepiki i urokliwe małe stoiska ze świeżymi warzywami i owocami.

Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę o powierzchni 1 147 m2. Posadowiony budynek ma ok 60 metrów powierzchni. Jest to dom z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym.

Wykorzystanie nieruchomości może być różnorakie, począwszy od zamieszkania w pięknym otoczeniu zieleni a skończywszy na wykorzystaniu ogromnego potencjału biznesowego: mała klinika weterynaryjna, klinika medyczna, szkoła językowa, przedszkole, siedziba firmy itp. Duży teren wokół budynku gwarantuje dużo zieleni lub miejsc parkingowych.

Na chwilę obecną budynek jest w trakcie remontu, zostało wymienione poszycie dachowe oraz zbite są stare tynki do cegły. Budynek suchy, bez śladów i obecności wilgoci.

Serdecznie polecam. Taka gratka nie zdarza się często.

OPIEKUN OFERTY

Kinga Janicka
500 666 730
kjanicka@integro.sopot.pl

WYSZUKIWARKA

Kategoria
Typ nieruchomości
Lokalizacja
Metraż
Cena

MENU

KURSY WALUTZobacz oferty nieruchomości w serwisie nportal.pl!

Zgodnie z nowymi przepisami UE musimy poinformować Użytkownika że nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies które są niezbędne do prawidłowego działania strony.