AKTUALNOŚCI

Konkurs na Rodzinny Ogród Działkowy Roku 2017

PZD ogłosił konkurs na Rodzinny Ogród Działkowy Roku 2017. Zwycięzca wytyczy ogrodowy kanon.

Działkowcy z całej Polski mogą starać się o przyznanie tytułu najlepszego ogrodu działkowego w kraju. Organizowany przez Polski Związek Działkowców konkurs na Rodzinny Ogród Działkowy 2017 r., ma za zadanie wyłonić zwycięskie zgłoszenie, które stanie się wzorcowym ogrodem na 2017 r. Pod uwagę brane będą nie tylko kwestie estetyczne czy sposób zagospodarowania, ale także to, czy na danej działce występują jakieś nieprawidłowości. Dyskwalifikowane będą ogrody, w których obecne są ponadnormatywne altany, niezgodne z prawem zamieszkiwanie czy inne zjawiska patologiczne.

Potrzebę zorganizowania tego typu konkursu zauważono wskutek rosnącego zainteresowania i zaangażowania w architekturę ogrodów. Działkowcy coraz częściej troszczą się o poprawę infrastruktury oraz funkcjonalności swoich ogrodów, przy jednoczesnej dbałości o estetykę. Kluczowe w tym aspekcie jest również odpowiednie gospodarowanie obszarem i jego staranne prowadzenie. Do nowych trendów, jakie zaczynają się upowszechniać, można zaliczyć inicjatywy ukierunkowane na potrzeby lokalnych społeczności, o czym świadczy również Otwarty Program Społecznego Rozwoju ROD. Jak mówią organizatorzy, połączenie pasji i wiedzy zawsze przynosi oczekiwane efekty, a te trzeba doceniać, nagradzać i rozpowszechniać.

Zainteresowani udziałem w konkursie swoje zgłoszenia mogą przedstawiać do 25 maja 2017 r.  

Źródło: KRN.pl | 2017-03-02


Konkurs na Rodzinny Ogród Działkowy Roku 2017

powrót
WYSZUKIWARKA

Kategoria
Typ nieruchomości
Lokalizacja
Metraż
Cena

MENU

KURSY WALUTZobacz oferty nieruchomości w serwisie nportal.pl!

Zgodnie z nowymi przepisami UE musimy poinformować Użytkownika że nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies które są niezbędne do prawidłowego działania strony.