AKTUALNOŚCI

Bajkowa posiadłość Michaela Jacksona do kupienia

Na sprzedaż zostało wystawione ranczo króla muzyki pop. Nieruchomość wyceniono na miliony dolarów.

Na kalifornijskim rynku nieruchomości pojawiła się w sprzedaży posiadłość Michaela Jacksona. Wycenione na 100 mld dolarów ranczo, uwagę króla popu zwróciło podczas kręcenia teledysku do przeboju Say say say. Jak pisze Polskie Radio, idylliczna posesja już wkrótce będzie mieć nowego właściciela.

Na liczącym ponad 1200 ha terenie gwiazdor stworzył bajkową krainę, która miała być odtworzeniem jego marzeń o dzieciństwie, którego nigdy w pełni nie doświadczył. Posiadłość pełniła funkcję parku rozrywki, a znajdujące się w nim atrakcje takie jak kino, kwietny zegar czy mini zoo, wzbudzały spore zainteresowanie. Ponadto tzw. Neverland można było objechać wąskotorową kolejką. Do położonego w Kalifornii świata dziecięcych marzeń, Michael Jackson zapraszał dzieci z biednych rodzin.

Projekt posiadłości powstał w oparciu o wizję wyspy z Piotrusia Pana. Słynny piosenkarz opuścił ją na zawsze po głośnej aferze, której stał się ofiarą. Wobec Jacksona postawiono zarzuty o molestowanie seksualne nieletnich. Po kilku latach nieruchomość stała się własnością konsorcjum, a udziały przypadły osobom mającym prawa do spadku po Jacksonie. Zarządzający majątkiem, podjęli decyzję o wystawieniu rancza na sprzedaż.  

Źródło: KRN.pl | 2017-03-03


Bajkowa posiadłość Michaela Jacksona do kupienia

powrót
WYSZUKIWARKA

Kategoria
Typ nieruchomości
Lokalizacja
Metraż
Cena

MENU

KURSY WALUTZobacz oferty nieruchomości w serwisie nportal.pl!

Zgodnie z nowymi przepisami UE musimy poinformować Użytkownika że nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies które są niezbędne do prawidłowego działania strony.